producer

PLAYING NOW

ΕΥΗ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ

Program

  • Ιωσήφ Πρωιμάκης / Θεοδόσης Μίχος

    08:00 - 10:00

    Ιωσήφ Πρωιμάκης / Θεοδόσης Μίχος

  • Μαρία Παπιδάκη

    10:00 - 12:00

    Μαρία Παπιδάκη

  • Κώστας Γιανακκίδης

    12:00 - 14:00

    Κώστας Γιανακκίδης

  • Ιωσηφίνα Γκιόκα

    14:00 - 16:00

    Ιωσηφίνα Γκιόκα

  • Δημήτρης Παπασπυρόπουλος

    16:00 - 18:00

    Δημήτρης Παπασπυρόπουλος

  • Εύη Σιδηροπούλου

    18:00 - 20:00

    Εύη Σιδηροπούλου

  • Άννα Μαρία Χαροκόπου

    20:00 - 21:00

    Άννα Μαρία Χαροκόπου

  • Αλέξανδρος Χριστόπουλος

    21:00 - 23:00

    Αλέξανδρος Χριστόπουλος

  • Κλεοπάτρα Φυντανίδου

    23:00 - 01:00

    Κλεοπάτρα Φυντανίδου

  • Best Afterhours

    01:00 - 08:00

    Best Afterhours

  • Ιωσήφ Πρωιμάκης / Θεοδόσης Μίχος

    08:00 - 10:00

    Ιωσήφ Πρωιμάκης / Θεοδόσης Μίχος

  • Μαρία Παπιδάκη

    10:00 - 12:00

    Μαρία Παπιδάκη

  • Κώστας Γιανακκίδης

    12:00 - 14:00

    Κώστας Γιανακκίδης

  • Ιωσηφίνα Γκιόκα

    14:00 - 16:00

    Ιωσηφίνα Γκιόκα

  • Δημήτρης Παπασπυρόπουλος

    16:00 - 18:00

    Δημήτρης Παπασπυρόπουλος

  • Εύη Σιδηροπούλου

    18:00 - 20:00

    Εύη Σιδηροπούλου

  • Άννα Μαρία Χαροκόπου

    20:00 - 21:00

    Άννα Μαρία Χαροκόπου

  • Αλέξανδρος Χριστόπουλος

    21:00 - 23:00

    Αλέξανδρος Χριστόπουλος

  • Κλεοπάτρα Φυντανίδου

    23:00 - 01:00

    Κλεοπάτρα Φυντανίδου

  • Best Afterhours

    01:00 - 08:00

    Best Afterhours

  • Ιωσήφ Πρωιμάκης / Θεοδόσης Μίχος

    08:00 - 10:00

    Ιωσήφ Πρωιμάκης / Θεοδόσης Μίχος

  • Μαρία Παπιδάκη

    10:00 - 12:00

    Μαρία Παπιδάκη

  • Κώστας Γιανακκίδης

    12:00 - 14:00

    Κώστας Γιανακκίδης

  • Ιωσηφίνα Γκιόκα

    14:00 - 16:00

    Ιωσηφίνα Γκιόκα

  • Δημήτρης Παπασπυρόπουλος

    16:00 - 18:00

    Δημήτρης Παπασπυρόπουλος

  • Εύη Σιδηροπούλου

    18:00 - 20:00

    Εύη Σιδηροπούλου

  • Άννα Μαρία Χαροκόπου

    20:00 - 21:00

    Άννα Μαρία Χαροκόπου

  • Αλέξανδρος Χριστόπουλος

    21:00 - 23:00

    Αλέξανδρος Χριστόπουλος

  • Κλεοπάτρα Φυντανίδου

    23:00 - 01:00

    Κλεοπάτρα Φυντανίδου

  • Best Afterhours

    01:00 - 08:00

    Best Afterhours

  • Ιωσήφ Πρωιμάκης / Θεοδόσης Μίχος

    08:00 - 10:00

    Ιωσήφ Πρωιμάκης / Θεοδόσης Μίχος

  • Μαρία Παπιδάκη

    10:00 - 12:00

    Μαρία Παπιδάκη

  • Κώστας Γιανακκίδης

    12:00 - 14:00

    Κώστας Γιανακκίδης

  • Ιωσηφίνα Γκιόκα

    14:00 - 16:00

    Ιωσηφίνα Γκιόκα

  • Δημήτρης Παπασπυρόπουλος

    16:00 - 18:00

    Δημήτρης Παπασπυρόπουλος

  • Εύη Σιδηροπούλου

    18:00 - 20:00

    Εύη Σιδηροπούλου

  • Άννα Μαρία Χαροκόπου

    20:00 - 21:00

    Άννα Μαρία Χαροκόπου

  • Αλέξανδρος Χριστόπουλος

    21:00 - 23:00

    Αλέξανδρος Χριστόπουλος

  • Κλεοπάτρα Φυντανίδου

    23:00 - 01:00

    Κλεοπάτρα Φυντανίδου

  • Best Afterhours

    01:00 - 08:00

    Best Afterhours

  • Ιωσήφ Πρωιμάκης / Θεοδόσης Μίχος

    08:00 - 10:00

    Ιωσήφ Πρωιμάκης / Θεοδόσης Μίχος

  • Μαρία Παπιδάκη

    10:00 - 12:00

    Μαρία Παπιδάκη

  • Κώστας Γιανακκίδης

    12:00 - 14:00

    Κώστας Γιανακκίδης

  • Ιωσηφίνα Γκιόκα

    14:00 - 16:00

    Ιωσηφίνα Γκιόκα

  • Δημήτρης Παπασπυρόπουλος

    16:00 - 18:00

    Δημήτρης Παπασπυρόπουλος

  • Εύη Σιδηροπούλου

    18:00 - 20:00

    Εύη Σιδηροπούλου

  • Άννα Μαρία Χαροκόπου

    20:00 - 21:00

    Άννα Μαρία Χαροκόπου

  • Αλέξανδρος Χριστόπουλος

    21:00 - 23:00

    Αλέξανδρος Χριστόπουλος

  • Κλεοπάτρα Φυντανίδου

    23:00 - 00:00

    Κλεοπάτρα Φυντανίδου

  • G Pal

    00:00 - 01:00

    G Pal

  • Guest Dj Zone

    01:00 - 02:00

    Guest Dj Zone

  • Best Afterhours

    02:00 - 04:00

    Best Afterhours

  • Γιάννης Χρυσογόνου

    04:00 - 06:00

    Γιάννης Χρυσογόνου

  • Best Afterhours

    06:00 - 08:00

    Best Afterhours

  • Best Playlist

    08:00 - 10:00

    Best Playlist

  • Best Playlist

    10:00 - 12:00

    Best Playlist

  • Άγγελος Κουκλάκης

    12:00 - 14:00

    Άγγελος Κουκλάκης

  • Φίλιππος Λούης

    14:00 - 16:00

    Φίλιππος Λούης

  • Γιώργος Καρατζογιάννης

    16:00 - 18:00

    Γιώργος Καρατζογιάννης

  • Χρήστος Αγγελόπουλος

    18:00 - 20:00

    Χρήστος Αγγελόπουλος

  • Γιώργος Κυριάκου

    20:00 - 22:00

    Γιώργος Κυριάκου

  • Αδριανός Παπαδέας

    22:00 - 00:00

    Αδριανός Παπαδέας

  • Γιώργος Σεράγος

    00:00 - 02:00

    Γιώργος Σεράγος

  • Sotus Bo

    02:00 - 04:00

    Sotus Bo

  • Stel

    04:00 - 05:00

    Stel

  • Best Afterhours

    05:00 - 08:00

    Best Afterhours

  • Sissi Rada

    08:00 - 10:00

    Sissi Rada

  • Best Playlist

    10:00 - 12:00

    Best Playlist

  • Άγγελος Κουκλάκης

    12:00 - 14:00

    Άγγελος Κουκλάκης

  • Γιώργος Καμπούρης

    14:00 - 16:00

    Γιώργος Καμπούρης

  • Γιώργος Καρατζογιάννης

    16:00 - 18:00

    Γιώργος Καρατζογιάννης

  • Χρήστος Αγγελόπουλος

    18:00 - 20:00

    Χρήστος Αγγελόπουλος

  • Γιώργος Κυριάκου

    20:00 - 22:00

    Γιώργος Κυριάκου

  • Αδριανός Παπαδέας

    22:00 - 00:00

    Αδριανός Παπαδέας

  • Fading Soul

    00:00 - 02:00

    Fading Soul

  • Best Afterhours

    02:00 - 08:00

    Best Afterhours

Playlist

The XX - Hold On

Jamiroquai - Automaton

Joe Goddard - Music Is The Answer

Depeche Mode - Where's The Revolution

Oscar And The Wolf - The Game

Thievery Corporation - Getto Matrix

Bonobo - No Reason

Goldfrapp -Anymore

Sikane - Telephone